Kostelní 182, 344 01 Domažlice
Dodavatelé

Čendovy uzeniny 

Klenčí pod Čerchovem

Výroba domácích uzenin, zabíjačkových produktů a lahůdek ve skle.

Dtžitel ceny Regionální potravina Plzeňského kraje pro rok 2023 v kategorii Masné výrobky tepelně opracované.  

Řeznictví Arnošt Dvořák

Bělá nad Radbuzou

V řeznictví v Bělé nad Radbuzou připravuje nejlepší uzenářské výrobky Arnošt Dvořák s jeho manželkou Annou. Výroba má více než 30-ti letou tradici. Uzeniny, sekaná, tlkačenka… jsou vyráběny podle rodinných receptů.

Natural Jihlava J.K. s.r.o.

Jihlava

Natural Jihlava JK s.r.o. se specializuje na výrobu a velkoobchodní distribuci zdravé výživy.


Dr. Popov

Planá

Firma Dr. Popov je přední český výrobce bylinných čajů, mastí, tinktur, kosmetiky a potravních doplňků.

Bezlepkové potraviny

Široký výběr bezlepkových potravin za férové ceny.

Vamko-koření

Firma Vamko koření vznikla v roce 2015 po mnoholetých zkušenostech v potravinářském oboru. Naší prioritou a vizí je zameřit se na nejkvalitnější suroviny a z nich namíchat voňavé směsi koření bez přidaných glutamátů. Smícháním poctivých a kvalitních surovin a bylin, docílíme chutných a voňavých směsí koření, které obohatí vaše vaření.
 
 

Městský pivovar Domažlice

Pivovar se specializuje na tradiční výrobu spodně kvašených piv plzeňského typu, které vaří na měděné 10hl dvounádobové varně. Sládci pivovaru ale také pravidelně připravují i celou řadu svrchně kvašených piv. 

Mixit

Mixit nabízí kombinaci základních surovin a doplňujících ingrediencí. Sortiment Mixit se od svého vzniku rozrostl také o snídaňové kaše, müsli tyčinky, sušenky, čokolády, směsi ovoce a ořechů nebo cestovní balení do kapsy.

Maso od Jakoubků

Pocinovice

Jsme ekologická rodinná farma, hospodařící v malebné obci Pocinovice. Prodáváme hovězí maso, které pochází pouze k našich jaloviček a mladých býčků.


Kitl

Kitl s.r.o. je rodinná společnost z Vratislavic nad Nisou, která se zabývá výrobou ovocných a bylinných sirupů, medovin a minerálních vod. Inspirací pro firmu Kitl se stal lékař Jan Josef Antonín Eleazar Kittel. Skvělé české sirupy Kitl. Malinový, Citrón, Pomeranč, Bezový, Mátový, Zázvorový, Černý rybíz, Višňový. Obsahují vysoký podíl ovocné složky. Vyrábí se za studena.

Serafin

Serafin – byliny je česká rodinná firma. S láskou a porozuměním vyrábí jedinečné přírodní produkty, které budou pomáhat vašemu zdraví.Přírodní produkty Serafin vy-ráběné bez chemie a s láskou k přírodě. Vyberte si z široké nabídky čajů, tinktur, přírodních kapslí, sirupů a mnoha dalších.

Topnatur

Slušovice

Již více než čtvrt století společnost Topnatur přináší nejen na český trh kvalitní doplňky stravy a výrobky zdravé výživy. Všechny produkty vychází z vlastních, originálních receptur a myšlenky, že každý výrobek, kromě prvotřídní kvality musí přinášet zákazníkovi také další benefity.

Chodovar

Chodová Planá

Rodinný pivovar Chodovar v Chodové Plané vaří pivo již více než 500 let. Ochrannou známkuEvropské unie, kterou od 8. 2. 2008 získává pro označení svého piva, ocení zejména spotřebitel, který má jistotu, že dostává originální produkt, vyráběný tradičním postupem na stejném místě a ve stejné kvalitě.

Klatovské rybářství a.s.

Klatovy

Hlavní činností společnosti je chov ryb. Roční produkce ryb se pohybuje okolo 1100 tun. Společnost hospodaří na 390 rybnících, které se nacházejí na území bývalých okresů Klatovy, Domažlice, Tachov, Plzeň jih a Plzeň sever.

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.

Firma se specializuje na výrobu cukrovinek, vitamínového želé, ovocných pendreků a pásků, lékořicových sladkostí a mnoho dalšího. Pedro, kterého představuje známý panáček, se na nás dnes usmívá z celé řady produktů. Kromě ikonické žvýkačky si tak můžeme pochutnávat na šťavnatém želé, lékořicovém pendreku či komprimátech.